Značková pánská móda AVANTGARD v E-shopu Fashionin.cz

.id-1 .top-products-wrapper {display: none !important;}

Roušky

Rouška chrání tebe i ostatní.

7972080-2 ss    Dvouvrstvá rouška s kapsou na filtr nebo bez kapsy je vhodná pro jakoukoliv činnost.

Kupte si roušku s kapsou pro větší ochranu.

Úpletová rouška je vhodná pro letní teplé dny nebo pro použití v uzavřených prostorech.

Rouška z úpletu Vás také ochrání.                 793230-2 ss

Roušky se liší také způsobem uchycení, které je pomocí šňůrek na zavázání nebo oušek, případně gumičkou za ucho bez vázání. Roušky nemají atest pro použití ve zdravotnictví.

Jak udržovat a prát roušku?

Bavlněné roušky ze 100% bavlny umožňují opakované použití.  Po použití roušku vyperte v pračce na maximální teplotu, perte odděleně od ostatních textilií. Roušku můžete také vyvařit v hrnci alespoň 5 minut a nechte v hrnci vychladnout. Následně vyžehlete ideálně napařovací žehličkou na nejvyšší teplotu. Roušku nikdy nepoužívejte znovu bez vyprání nebo vyvářky.

Jak správně nasadit roušku?

Před nasazením a po sundání roušky si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Roušku si nasaďte na obličej tak, aby zakrývala ústa a nos. Gumičky nebo šňůrky upevněte za hlavu a přesvědčte se, že rouška zakrývá váš nos, ústa i bradu. Při požívání roušky nebo sundávání se jí nedotýkejte, sahejte jen na provázky nebo gumičky. Během nošení se roušky nedotýkejte, při náhodném dotyku si očistěte ruce dezinfekcí nebo mýdlem a vodou. Když vaše rouška zvlhne, vyměňte ji za novou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení