Značková pánská móda AVANTGARD v E-shopu Fashionin.cz

Neohodnoceno

Pánská bavlněná rouška jednovrstvá stahovací, ouška z pruženky, antibakteriální SILVER+ černá 799 - 23

Rouška nemá atest pro použití ve zdravotnictví.
Kód: 799-23-0
Značka: Avantgard
131 Kč
Kategorie: Pánské roušky
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Materiál: 100% bavlna
Velikost: UNI
více jak 5 (> 5 ks) | 799-23-0
Můžeme doručit do: 26.11.2020
131 Kč
Rouška nemá atest pro použití ve zdravotnictví. V době virové epidemie vás před viry zcela neochrání, ale při správném používání výrazně snižuje riziko nákazy.
Rouška je ušita z bavlny od české firmy Mileta. Je opatřena antibakteriální úpravou SILVER+ s přídavkem stříbra, pro vyšší hygienu a svěžest je na materiál nanesen biocidní přípravek na bázi reakční směsi oxidu titaničitého a chloridu stříbrného. Tato úprava vydrží minimálně 100 pracích cyklů. Materiál je certifikován na zdravotní nezávadnost v systému ÖKO-TEX Standard 100.
U tohoto modelu jsou ouška z pruženky prostrčená stahovacími tunýlky na okrajích roušky. Tvar i velikost roušky tak lze velmi snadno přizpůsobit obličeji. V případě potřeby lze ouška vyměnit nebo nahradit delší pruženkou či tkalounem pro upínání kolem hlavy.
Jak roušku nosit (dle doporučení Světové zdravotnické organizace WHO):
Před nasazením a po sundání roušky si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Nasaďte na obličej tak, aby rouška zakrývala ústa a nos. Když roušku používáte nebo sundáváte, nedotýkejte se jí, sahejte jen na gumičky. Při náhodném dotyku přední části roušky během nošení si znovu důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Pokud vaše rouška zvlhne, nahraďte ji novou. Jednu roušku nikdy nepoužívejte znovu bez vyprání.

Doporučený způsob údržby:
Kvalitní materiál roušky ze 100% bavlny umožňuje opakované použití. Před každým použitím roušku vyperte v pračce na maximální teplotu odděleně od jiných textilií nebo vyvařte v hrnci alespoň 5 minut a nechte v hrnci vychladnout. Nedoporučujeme sušit v sušičce prádla. Vyžehlete ideálně napařovací žehličkou na nejvyšší teplotu (nežehlete pruženky).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Avantgard logo

Hlavní rysy značky jsou kvalitní materiály, široká škála barev a vzorů podle posledních trendů a velký výběr velikostí.

Dokonalé střihy a precizní dílenské zpracování je samozřejmostí.